• Obniżka
  • Oszczędź 630,00 zł
Narty damskie Rossignol FAMOUS 4 + LOOK XPRESS W 10
Kod produktu: 916-00883

Narty damskie Rossignol FAMOUS 4 + LOOK XPRESS W 10

ROSSIGNOL
1 599,00 zł
969,00 zł Oszczędź 630,00 zł
Długość (cm)
  • 142
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2018/2019
Płeć: kobieta
Wiązanie: LOOK XPRESS W 10
Zakres wiązań (mm): 261-327
Rocker: 20% ROCKER
Rdzeń narty: WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Dane techniczne

Sezon
2018/2019
Styl Jazdy
allround
Płeć
kobieta
DIN (Skala Z)
2.5 - 10
Rocker
20% ROCKER
Wiązanie
LOOK XPRESS W 10
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
261-327
Płyta
tak
Rdzeń narty
WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
ean13
3607682468028
isbn
NARTY ROSSIGNOL FAMOUS 4 142 WH/PINK RAHBK03/BKA+LOOK XPRESS W 10 B83 BLACK/CORL FCID038

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Rossignol to marka sportowa o ponad stuletniej tradycji. Jej hasło brzmi: ikona przeszłości, symbol teraźniejszości. I faktycznie coś w tym jest, bo od początku swego istnienia firma wyznaczała trendy w branży, a sportowcy korzystający ze sprzętu Rossigol do dziś zdobywają najwyższe laury na najważniejszych imprezach.

Historia marki Rossignol jest podobna do początków innych gigantów światowego rynku odzieży i sprzętu dla osób aktywnych. Firma narodziła się z miłości do sportu i z zachwytu pięknem gór. W 1907 roku zapalony narciarz i utalentowany cieśla, Abel Rossignol zrobił pierwsze narty. Do ich wykonania użył swojego ulubionego materiału, czyli drewna.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej