Buty narciarskie damskie

Buty narciarskie damskie

BUTY NARCIARSKIE DAMSKIE W SKI24.PL / BUTY NARCIARSKIE ATOMIC / BUTY NARCIARSKIE HEAD / BUTY NARCIARSKIE ROSSIGNOL / BUTY NARCIARSKIE DALBELLO / BUTY NARCIARSKIE SALOMON / BUTY NARCIARSKIE FISCHER

Buty narciarskie damskie to najważniejszy element w narciarstwie alpejskim, dlatego tak ważne jest, aby były właściwie dobrane.

Przed wyborem rozmiaru, sprawdź dokładnie jak identyfikowana jest rozmiarówka narciarska - MP - Mondo Point (długość wkładki wewnętrznej).

Zapraszamy do naszego poradnika narciarza - CZYM SĄ POŁÓWKI ROZMIARÓW W BUTACH NARCIARSKICH? 

Wiele renomowanych marek takich jak np. AtomicSalomonDalbelloRossignolHead bądź Nordica oferuje buty narciarskie dedykowane dla kobiet. Kobiety, które przez lata jeździły w tzw. modelach unisex, wreszcie mogą wybierać w butach narciarskich, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb. Główne różnice w damskich kolekcjach butów narciarskich znajdują się profilu buta dostosowanego do anatomii damskich stóp idące w parze z niższą cholewką względem męskich kolekcji oraz w ociepleniu butów. Kobiety marzną szybciej niż mężczyźni, damskie buty narciarskie posiadają więcej warstw izolacyjnych, chroniących przed zimnem i wilgocią - PRIMALOFT. Tak samo jak w pozostałych elementach sprzętu narciarskiego, buty damskie również posiadają szeroką gamę kolorów i grafik, które doskonale wpisują się w kobiece gusta. Proponujemy renomowane marki, takie jak AtomicSalomonDalbelloRossignolHead bądź Nordica które od lat cieszą zaufaniem klientów.

Znajdź najlepsze buty narciarskie na stok i przeczytaj nasz poradnik – JAK DOBRAĆ POPRAWNIE BUTY NARCIARSKIE.